R E A L V I Z E

Realitní služby pro každého

Odhad nemovitosti

Online formulář

Abychom vám odhad nemovitosti spočítali co nejpřesněji, vyplňte nám prosím pár detailů. Nebude to trvat více než 3 minuty.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Nemovitost
Souhlas

Prodáváte nemovitost?

Pomůžeme Vám zdarma s odhadem ceny v Jihočeském kraji. Odhad ceny nemovitosti je pro vás ZDARMA. Výjimkou je pouze nacenění pro notářské/dědické řízení. Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti a potřebujete vědět, jaká je její reálná cena?

Odhad nemovitosti

Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti a potřebujete vědět, jaká je její reálná hodnota?

RK Realvize vám poradí s odhadem ceny nemovitosti. Pokud máte zájem zjistit hodnotu své nemovitosti online, potřebujeme nejprve vědět pár základních informací, jako například její dispozici či velikost.

Vyvarujte se chyb při odhadování ceny nemovitosti:

Porovnání podobných nabídek

Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může značně lišit.

Součet nákladů

Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za zakoupení, rekonstrukce atd.) a na tomto základě vypočítají cenu nemovitosti. Reálná tržní hodnota je však mnohdy jiná.

Cenové mapy

Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nereflektuje ovšem skutečný stav nemovitosti prodávajícího.